Tänu Nullist koolitusele sain kuus uut klienti viie päevaga

Karin Pungas on väikeettevõtja, kes tegeleb peamiselt iluteenuste pakkumisega. Tema kogemus sotsiaalmeediaga on siiani olnud väga pealiskaudne, kuid Nullist koolituse läbimine tõi talle juurde mitu klienti ja andis suure inspiratsiooni puhangu.

Peamiselt kasutab ta Facebooki ja Instagrami. ’’Olen ise nende kanalite kasutaja ja usun, et minu ettevõtte sihtrühm on peamiselt nendes kohtades. Seega arvan, et need kaks kanalit on maksujõuliste klientide osas suurimad,’’ arutleb ta.

Karin oli enne koolitust ise proovinud sotsiaalmeedias erinevaid viise, kuidas oma teenust turundada ja õige sihtgrupini jõuda. ’’See kahjuks ei toonud eriti tulemusi, sest mul puudusid vajalikud teadmised. Kõige tehnilisem asi, mida ma teha oskasin, oli Facebooki ja Instagrami kontode esmane seadistamine,’’ rääkis Karin oma varasemast kogemusest.

Sotsiaalmeedia meistriklassi koolitus andis olulisi teadmisi

’’Kuigi kogu koolituse vältel sain nii häid palju teadmisi, tooksin kolm parimat teadmist ka välja: kõik postitused ei tohi olla müügipostitused, pead jagama oma kliendile väärtust ja olema talle kasulik, sooja ja külma publiku erinevus ning nendega käitumine, postituste efektiivne seadistamine.

Lisaks veel reklaamtekstide kirjutamine, millest ma olen ikka täiesti teisel tasemel vaimustuses,’’ jagab Karin oma kogemusi, mida ta koolituselt sai.

Ta lisab, et õppeprotsess oli huvitavalt, sujuvalt ja mugavalt üles ehitatud. ’’Igav ei olnud kordagi, palju väärtust andsid ülesanded, mida koolituspäevade vältel lahendasime. Kusjuures väga lahe oli, et analüüsisime aktuaalseid ja laialt levinud postitusi. Sellised ülesanded arendasid väga hästi kriitilist silma,’’ kiidab Karin.

Tema sõnul olid ka kodutööd väga arendavad ja eriti hea selle asja juures oli tagasisidede saamine. ’’Mulle väga meeldis, et kodutöid saime teha oma ettevõtte põhjal ja saidki oma päris reklaamidele tagasisidet. Esiteks said täpselt teada, mida sina paremini saaksid teha, teiseks said kuulata pea igalt elualalt inimeste tegemiste kohta tagasisidet, juhuks kui mingil hetkel ka ise peaksid teisel alal või sotsiaalmeedia spetsialistina tegutsema. Usun, et turundajana on lai silmaring üks alustaladest,’’ sõnab Karin.

Meistriklassi läbimine muudab ettevõtte tööd kardinaalselt

’’Sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklassis tehtud kodutööga sain minimaalse raha eest kuus uut klienti viie päevaga. Tunne on selline, et midagi ei peata mind ja peagi panen uued reklaamid jooksma,’’ räägib Karin õhinaga. Lisaks on meistriklass andnud talle kindlustunde, juhuks kui oma tööd enam mingil põhjusel teha ei saa. ’’Tunnen, et sotsiaalmeediaturunduse uks on minu jaoks lahti läinud ning alternatiivne töökoht peitub seal,’’ räägib ta.

’’Kui keegi vähegi kahtleb, kas see raha on seda koolitust väärt, kas ikka tasub minna, äkki mind ei huvita või koolitajad on nõmedad, siis mina ütlen küll, et see koolitus on nii-öelda must have igale turundajale ja väiksemale ettevõttele, kes turundusega ise pusib. Lisaks tarkustele saab ka sealt tohutu inspiratsioonilaksu,’’ julgustab Karin kõiki koolitusel osalema. ’

’Usun, et nii mitmekülgset ja ajakohast koolitust turult ei leia. Koolitajad teavad une pealt öelda, mis toimib ja mis ei toimi, sest nad on päriselt turunduses tegevad ja katsetanud oma ettevõtetega. Juba ainuüksi see on tohutu väärtus.’’

Karin soovitab minna ka neil koolitusele, kes selles kahtlevad. ’’Üks suur pluss on veel platvorm, millele koolitus on ehitatud ja kuhu kogu materjal ning salvestused on koondatud. Ehk sa saad otse koolitusel osaleda ning lisaks veel aasta aega vaadata kõiki materjale/salvestisi. Ja koolitajaid tahaksin veel eraldi kiita, nad on nii soojad, sõbralikud ja abivalmid,’’ sõnab ta.

Kursus annavad vajalikud teadmised ja praktilised oskused

Tule täienda teadmisi, õpi endale uus oskus ja ole teadik võimalustest, mis hetkel kasutamata jätad. Nende teadmistega oskad edukalt turundada enda ettevõtet või töötada kust iganes, pakkudes sotsiaalmeedia turundust teenusena ning saavutada senisest paremaid tulemusi!

Kliki siin ja tutvu lähemalt

MEELDIS? JAGA EDASI