fbpx

VARSTI TULEMAS:

Sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklass

Hakka sotsiaalmeedia spetsialistiks | Õpi uus amet | Tööta asukohast sõltumatult

Sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklass

Hakka sotsiaalmeedia spetsialistiks | Õpi uus amet | Tööta asukohast sõltumatult

Sotsiaalmeedia on uus TV ning see muutus on tugevalt mõjutanud kogu turundusmaastikku. Ainuüksi Eestis kasutab Facebooki ja Instagrami ligi 800 000 inimest ja see teeb sotsiaalmeediast meie riigi suurima meediakanali – unelmate maa, kus iga ettevõte, hoolimata suurusest võib jõuda oma sihtrühmani erakordselt kiirelt ja soodsalt. 

Tööturul on puudu aga sotsiaalmeedia spetsialistidest. Kedagi, kes seda unelmate maad ja uue ajastu kanalite võimalusi tunneb, mõistab uue meedia kirjaoskust ja mis veelgi olulisem – teab, kuidas seda kõike edukalt turunduses ja kommunikatsioonis kasutada.

Nagu iga restoran vajab head kokka, vajab iga ettevõte sotsiaalmeedia spetsialisti, sest ilma sotsiaalmeediata enam ei saa ning see võib olla sinu võimalus luua endale ise töökoht, teenida väärilist tasu ja teha seda mis tahes asukohas, kus on Wi-Fi.

Seetõttu oleme kokku panemas põhjalikku sotsiaalmeedia spetsialisti kursust, mis hõlmab kõige uuemat teooriat ja parimaid praktilisi teadmisi. 

Kursus annab sulle kõik vajalikud teadmised, et võiksid olla tööturul nõutud tegija:

Kursuse läbinu...

… teab täpselt, kuidas kasutada digiruumi eristumiseks, mida postitada, kuidas sotsiaalmeedia abil kliente leida ning mis peamine – ta tunneb väga hästi mõõdikuid ja oskab neid analüüsida. 

Sotsiaalmeedia spetsialist ei ole lihtsalt nobedate näppudega kolleeg, kes kirjutab postitusi ja otsib parimaid hashtage

Sotsiaalmeedia spetsialist on ettevõtte strateegiline partner – võtmetähtsusega, et muutlikul ajal võiks iga ettevõte ellu jääda.

JÄTA ENDA KONTAKT JA HOIAME SIND UUE KURSUSE TEEMAGA KURSIS

Meie kursuse täpne ülesehitus on praegu töös, aga sina saad end juba kirja panna! Nii saad esimeste hulgas teada, kui see hakkab valmis saama.

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi ametlik koostööpartner

SIND KOOLITAVAD PRAKTIKUD

Sind koolitavad Eesti enim nõutud Facebooki eksperdid ja Boost Yourself'i asutajad Sven Nuum ja Teet Torim.

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud, mitte lihtsalt koolitajad ja teoreetikud. Õpetame Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning läbi koolituste aitame ka teistel uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.