Kuidas Facebooki reklaamidega
kliente leida ja müüke kasvatada

Praktilised teadmised, mis teevad ka alustajast edasijõudnud Facebooki turundaja

Väikeettevõtjale

Sotsiaalmeedia haldajale

Turundushuvilisele

Väikeettevõtjale

Sotsiaalmeedia haldajale

Turundushuvilisele

Tule täienda teadmisi ja vii enda Facebooki turundus järgmisele tasemele

Praktiline koolitus turundusinimestele ja ettevõtjatele, kes tahavad alustada Facebooki tasuliste reklaamidega, viia sotsiaalmeedia turunduse järgmisele tasemele, või kes juba Facebooki reklaame teinud, aga pole soovitud tulemusi näinud ja tahab reklaamid lõpuks tööle saada.

Sa tead, kuidas Facebook ettevõtte kasuks tööle panna ja uusi kliente leida

Sinu tavapostituste sagedus ja levik ei ole enam oluline, sest tasulised reklaamid töötavad sinu eest nagu 24/7 müügimees.

Sa saavutad tulemusi kiiremini, sest tead, kuidas suunata reklaame huvitatud klientidele (90% ei kasuta täna neid võimalusi)

Sa oskad oma tooteid või teenuseid paremini müüa, kirjutada paremaid pealkirju ja tead, millised pildid sotsiaalmeedias kõige rohkem tulemusi toovad.

Sa oskad Ads Manageris reklaame luua, suunata ja mõõta. Käime samm-sammult läbi kogu kampaania seadistamise protsessi, algusest lõpuni.

Sa tead, kuidas suurendada veebilehe külastusi ja müüki, isegi kui sul pole turunduses varasemat kogemust.

Sa tunned paremini Facebooki võimalusi, et oskaksid teenust teadlikumalt sisse tellida tulemisi paremini analüüsida.

“Ma olin kogu aeg arvanud, et Facebookis edukalt turundamiseks on vaja pidevalt postitada, kuid ma ei mõelnud kunagi sellele, et isegi kui ma lihtsalt postitan, siis see ju ei jõua väga kaugele. Reklaam on ikkagi põhivõti.” Liisi  ★★★★★

Koolituselt saad toimivad strateegiad, mis toovad reaalseid tulemusi

Jälgides kindlaid meetodeid ja strateegiaid, mis on end juba tõestanud ja tulemusi toonud, näed kui kiiresti ja lihtsalt igaüks saab luua edukaid reklaamikampaaniaid!

Meie läbiproovitud valemitega sa tead, millistest elementidest hästi toimiv Facebooki reklaam koosneb ning oskad seda enesekindlalt seadistada ja õigele sihtrühmale suunata – ilma, et peaksid raiskama oma aega ja raha ise leiutamisele.

Näitame sulle samm-sammult, kuidas iga ettevõte saab jõuda rohkemate inimesteni, suurendada kiiresti veebilehe liiklust, kasvatada müüke, suurenda meililisti, kutsuda kliente salongi, saada osalejaid üritusele, broneeringuid restorani, nähtavust kampaaniale… kuhu iganes sul vaja.

Väikeettevõtja jaoks on turundusteenuse sisseostmine kulukas. Sama raha eest saad ennast või oma töötajad ise koolitada

Võib-olla sa oled juba ise tasulisi reklaame katsetanud, aga sa ei tea, kas paned raha õigesse kohta postitusi boostides… või pole veel alustanud ja tahad teada, kuidas tasulised reklaamid toimivad.

Ja võib-olla sa juba toimetad reklaamihalduris, aga päris täpselt ei tea, kas teed õigesti ja tahad juurde õppida.

See koolitus annab sulle praktilised oskused, mis aitavad sul enda või oma klientide ettevõtet ja müüke kasvatada, kliente leida ja rohkem teenida. 

Koolituse tulemusel sinu reklaamide tulemused paranevad, klikihinnad lähevad väiksemaks, konversioonimäär tõuseb ning sa saavutada sama eelarve eest paremaid tulemusi.

Aitame sul vältida ka enamlevinud vigu, mida kõik iseseisvalt alustades reklaamijad põhiliselt teevad.

Kuna teeme reklaamikampaaniad reaalselt samm-sammult koos läbi (nagu vaataksid üle õla), kasvab ka sinu enesekindlus iseseisvalt reklaame luua. Lisaks saad kaasa tasuta videoõpetused, mis jäävad sulle tugimaterjaliks pärast koolitust.

“Nullist koolitused on ehedad, praktilised ja täis väärtuslikke teadmisi. Tänu Nullist Facebooki koolitusele avanes minu jaoks täiesti uus maailm sotsiaalmeedia reklaamide kasutamisvõimaluste osas. Soovitan väga kõigile!” Kristi  ★★★★★

“Teie abil on minu arusaam müügist ja eelkõige reklaamist totaalselt muutunud! Olen hea näide, et Nullist koolitused pole vaid turundusinimestele, vaid Teedu ja Sveni abiga võib igaühest saada hinnatud turundaja – tänaseks olen turundusjuht ja teeme esimesi suuremaid müüke kordades väiksemate turunduskuludega kui varem.” – Birgit, D-päike ja Kivilaine turundusjuht  ★★★★★

“Pärast teie koolitust panin kohe Facebooki reklaami jooksma ning juba esimese nädalga sain 8 uut klienti” –Kristjan  ★★★★★

Saad kõik vajalikud teadmised ja oskused, mis teevad ka alustajast edasijõudnud Facebooki turundaja

Facebooki koolitusel keskendume neljale põhilisele teemale, mis annavad sulle kõik vajalikud teadmised, läbiproovitud strateegiad, kasulikud nipid ja praktilised oskused, mille abil oma äri tasuliste reklaamidega kasvatada ja turunduses senisest paremaid tulemusi saavutada.

#1 Hästi toimiva reklaami olulised elemendid

Kuidas uudisvoos inimeste tähelepanu võita? Millised visuaalid sotsiaalmeedias kõige paremaid tulemusi toovad? Kuidas pealkirjas õigeid sõnu kasutades võita enda potentsiaalse kliendi tähelepanu.

#2 Reklaamide suunamisvõimalused

Kus peituvad kõige kiiremad tulemused (kes ei kasuta reklaame, see jätab iga päev tuhandeid eurosid lauale). Milliseid võimalusi ja ohte peidavad endas huvigrupid ja milline suunamine neist veel paremini töötab?

#3 Reklaamikampaania seadistamine

Kuidas valida õige eesmärk, mille põhjal määrata eelarve ja kuidas seadistada uus reklaam algusest lõpuni iseseisvalt (teeme koolitusel samm-sammult läbi). 

#4 Tulemuste mõõtmine ja testimine

Milliseid mõõdikuid jälgida ja mida nendest järeldada? Kuidas luua töölaud, kus on sulle olulised numbrid lihtsalt leitavad. Mille põhjal otsustada, kas reklaam kinni panna, mida muuta või eelarvet suurendada?


Nullist OÜ on läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise 2021. aastal

Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

MIDA SA KOOLITUSEL TÄPSEMALT ÕPID

Hästi toimiva Facebooki reklaami saladusI

 • Näitame sulle, millised pildid ja visuaalid Facebookis kõige paremini toimivad (nii e-poe kui tavaäri jaoks)
 • Pealkirja kirjutamise tehnika, mis tõmbab just sinu kliendi tähelepanu
 • Oluline element, mida iga müügieesmärgiga reklaam peaks sisaldama
 • Eesti ettevõtete reklaamide analüüs uudisvoost. Põhilised vead, mis ettevõtete raha raiskavad ja kuidas neid ise vältida.
 • Tutvume tööriistaga, mille abil ise reklaamile professionaalseid visuaale luua

Reklaamikampaania loomist Ads Manageris

 • Õpime tundma reklaamihaldurit (Ads Manager) ja reklaame üles seadma
 • Valime õige eesmärgi, et Facebooki algoritm töötaks sinu kasuks
 • Loome samm-sammult kampaania, mis on suunatud uute klientide leidmiseks
 • Räägime eelarve suurusest ja mis numbrite põhjal seda määrata
 • Kuidas seadistada lühiajalisi kampaaniaid

Reklaamide sihtimise võimalusi

 • Külm ja soe publik ja milliseid reklaame neile suunata
 • Mis eelise annab videoreklaam võrreldes tavalise piltreklaamiga
 • Üks Facebooki reklaam, mida iga ettevõte peaks kasutama
 • Sihtrühm, mis peaaegu alati toob märgatavalt rohkem tulemusi, kui mistahes muu suunamine
 • Kuidas aktiivsetest Facebooki ja Instagrami jälgijatest kliendid teha
 • Kuidas suunata reklaame neile, kes on huvitatud ostma (kõige kõrgem kasumlikkus)
 • Teeme sihtrühade loomised koos läbi ja õpime neid retargeting reklaamide suunamisel kasutama

Tulemuste mõõtmist ja optimeerimist

 • Kuidas lasta Facebookil leida sinu eest üles “võitja” reklaamid
 • Millised on põhilised mõõdikud, mille järgi hinnata reklaami edukust
 • Kuidas luua sinule vajalikest mõõdikutest töölaud, mida on lihtne jälgida
 • Kuidas konversioone ehk reaalselt raha mõõta

“Sain esimest korda päriselt teada, kuidas oma kliendid Facebookist kätte saada!” – Kristina  ★★★★★

“Kõik varasemad hirmud said maandatud tänu Sveni ja Teedu koolitusele! Kui FB reklaami keskkond oli minu jaoks nagu hiina keel, siis Nullist koolitus tegi selle mulle palju arusaadavamaks. Kahju, et ma varem ei tulnud!”  David  ★★★★★

Sind koolitavad praktikud, kes on ise ettevõtjad ja Facebooki praktikud

Sind koolitavad Facebooki eksperdid Sven Nuum ja Teet Torim.

“Me erineme teistest koolitajatest selle poolest, et me ise päriselt kasutame Facebooki reklaame oma äris iga päev. Me ei ole teoreetikud, kes igava esitluse ja aegunud slaididega sinu aega raiskavad, vaid praktikud, kes näitavad, kuidas asjad käivad. 

Me ei hoia ka sinu eest midagi tagasi ja jagame sinuga saladusi, mida agentuurid sinuga jagada ei taha.

Oleme ise enda ettevõtte nullist üles ehitanud ja tänu sotsiaalmeediale kasvasime alguses 4 korda aastas. Oleme pidanud õppima ise oma toodet müüma ja reklaamima. Esimesest päevast alates oleme kasutanud lisaks tavapostitustele ka Facebooki tasulisi reklaame ning nähes, kuidas need meie tulemusi 10x võimendasid, oleme võtnud eesmärgiks jagada neid teadmisi ka teiste Eesti ettevõtetega.

Õpetame ka Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning olles näinud sadade ettevõtte turundust lähemalt, oskame suure tõenäosusega aidata ka sind, sest lõppeesmärk on kõigil sama – jõuda uute inimeste ette ja müüa rohkem oma toodet või teenust.”

“Milleks mitu aastat ise katsetada ja asjatult raha kulutada, kui on võimalik teiste aastatega kogutud praktilised teadmised ja oskused saada, SUPER! Aeg läks lennates. Koolitus oli sisutihe, praktiline ja väga huvitav. Minu parim õppetund – imelihtne ja taskukohane on FB kaudu jõuda just selle kliendini, keda mina ootan, kas Eestis või kogu maailmas! Suur tänu veelkord!” Ülle  ★★★★★

“Koolitajad ise on suure kogemuse pagasiga, olles just ise ka ettevõtjad muust valdkonnas, mis annab hindamatu väärtuse neile teiste koolitajate ees. Tegu ei ole ainult teoorias tugevate tegijatega vaid praktikutega, kes on alustanud täpselt samamoodi nullist kunagi. Ükski küsimus ei jäänud vastuseta ja said vastuseks rohkemgi kui küsisid.” – Monika  ★★★★★

Ettevõtted, kes koolitavad enda töötajaid meie juures:

Breden logo
Tartu Ülikool logo
Swedbank
Golden Club logo
Placent Activ logo

Osale Facebooki reklaamide koolitusel ja saad kaasa tasuta boonused

Ads Manageri videoõpetused (tavahind 195 €)

4 tunni jagu reklaamihalduri videõpetusi ja samm-sammult juhiseid, mis aitavad sul hakata iseseisvalt reklaamikampaaniaid looma ja suunama. Need on heaks tugimaterjaliks pärast koolitust.

Ligipääsu ideekausta, kust leiad 75+ Facebooki reklaami (tavahind 50 €)

Oleme enda jaoks loonud ideekausta, mida me pole varem avalikult jaganud. Kogume sinna Facebooki reklaame erinevatest valdkondadest. Sealt saad spikerdada hästi toiminud pealkirjasid, saada uusi ideid visuaalide jaoks nind ideid videoreklaamide loomiseks.

Koolitus on jaotatud kahele 5-tunnisele päevale, et jaksaksid infot paremini omandada

Kui tahad osata tooteid või teenuseid rohkem müüa, saavutada sotsiaalmeedias kiiremini tulemusi ja tunda paremini Facebooki võimalusi, siis registreeri end koolitusele ning teeme sulle asja selgeks.

Registreerides Facebooki koolitusele, sa saad…

Koolituse hind: 395 € + KM

Koolitusel osaleja oskab kasutada:

Koolitusest osavõtja teab, kuidas:

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

Mida koolitusel osalejad on öelnud:

“Kui tahad teada, kuidas lõpetada kasutu raha tuulde loopimine sotsiaalmeedias ja päriselt ka EFEKTIIVSELT tulemused koju tuua, siis see on MUST GO koolitus!” – Christiana ⭐⭐⭐⭐⭐

“Õppisin 2 päeva jooksul rohkem kui teises kohas 6 kuuga.” – Kristi ⭐⭐⭐⭐⭐

“Kes vähegi kahtlevad, kas peaks koolitusel osalema, siis soovitan väga seda teha. Arvasin ise samuti, et midagi ju oskan FB maailmas teha, aga peale tänast ikka selgus et ikka ei oska küll. Saab palju vajalikku teada, kasulikke näpunäiteid ja kõik enda firma jaoks tööle panna.” – Kersti ⭐⭐⭐⭐⭐

“Jäin väga rahule! Koolituselt sain selge plaani,kuidas Facebooki reklaamidega oma ettevõtte tulusid kasvatada.”– Liisi ⭐⭐⭐⭐⭐

“Nullist turunduskoolitused on kõige praktilisemad, nö kiirtee otse teemasse ja reaalsete näidetega. Saad kohe haarata asjast ja alustada tegutsemist. Lisaks suurepärane boonus – pärast koolitust saab juurdepääsu Nullist online keskkonda, kus on õpetused ja videod, kuidas midagi seadistada või teha, uuendused/muudatused, millega kursis olla.” – Keidi ⭐⭐⭐⭐⭐

“Sain lõpuks teada, kuidas reklaamihaldur tegelikult töötab ja kuidas sotsiaalmeedias reklaamid enda kasuks tööle panna.” – Piret ⭐⭐⭐⭐⭐

“Nullist koolitused on kõige paremad ja praktilisemad turunduskoolitused Eestis!  Olen läbinud enamuse Nullist koolitustest ja ootan huviga uusi. Mulle väga meeldib, et nad õpetavad läbi praktilise oma kogemuse.” – Chrislyn ⭐⭐⭐⭐⭐

“Sven ja Teet näitasid mulle ikka hoopis teistsugust suunda ja lähenemist, milleni ma ise kuidagi ei oleks jõudnud!”  – Uku-Urmas ⭐⭐⭐⭐⭐

“Olen Sveni ja Teedu koolitustel käinud 3x ja kindlasti lähen veel mitu korda! Iga kord peale koolitust tõden, kui oluline on olla kohal oma brändidega seal, kus nii paljud inimesed oma vaba aega veedavad.” – Aljona ⭐⭐⭐⭐⭐

“Tänu Nullist koolitusele sain mina oma karjääris ”jalad alla”. Sven ja Teet muutsid minu arusaama sotsiaalmeedia maailmast. Nende koolitus erines teistest selle poolest, et õpitut oli võimalik koheselt praktiseerima hakata. Siiani üks parimaid koolitusi, kus seni käinud olen!” – Triinu ⭐⭐⭐⭐⭐