fbpx

Kuidas Facebookis edukalt reklaamida

"Igat senti väärt!" ⭐⭐⭐⭐⭐

"Kõige praktilisem ja asjalikum Facebooki koolitus" ⭐⭐⭐⭐⭐

"Enam ei ole reklaamid nii segadusttekitavad" ⭐⭐⭐⭐⭐

"MUST HAVE koolitus igale ettevõtjale" ⭐⭐⭐⭐⭐

"Heade näidete ja kasulike nippidega" ⭐⭐⭐⭐⭐

1827 osalejat

92 valdkonnast

126 LÄBI VIIDUD KOOLITUST

Facebooki strateegiad ja taktikad, mida soovid, et oleksid varem teadnud

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi ametlik koostööpartner

LIITU JÄRGMISE GRUPIGA

Neljapäeval 8.07 Zoomis
VÄLJA MÜÜDUD
Kolmapäeval 11.08 Zoomis
VIIMASED KOHAD
Teisipäeval 7.09 Zoomis
Teisipäeval 21.09 Zoomis

Kuidas Facebookist uusi kliente leida

Ainus Facebooki reklaamide koolitus, mis näitab sulle, kuidas Facebooki reklaamidega leida uusi müügikontakte ja kliente. Õpetame sulle, kuidas kasutada Facebooki reklaame. Isegi, kui oled alles täiesti algaja või sa ei ole seni edu saavutanud.

 HIND 295 € + KM

+ 495 € väärtuses boonuseid
(vaata allpool)

Facebooki koolituse päevakava:

KUIDAS FACEBOOKIS EDUKALT TURUNDADA

HÄSTI TOIMIVA FACEBOOKI REKLAAMI SALADUSED

FACEBOOKI REKLAAMIDE SUUNAMINE JA SEADISTAMINE

Kas koolitus on oma hinda väärt?

vaatame, mida osalejad arvavad

BOONUSED

Väärtus kokku: 495 € 

Saad need TASUTA, kui osaled meie Facebooki koolitusel!

Nullist koolitused

FACEBOOKI REKLAAMIDEGA SAAD 5 EURO EEST KÜSIDA MÜÜKI 1000 INIMESELT

Mitu korda keskmiselt sa Facebooki postitad? Mitu neist postitustest müüki küsis? Enamus ettevõtete puhul jääb see number 1-2 juurde nädalas.

Statistika näitab, et keskmiselt on tavapostituse levi 5,2% ringis. See tähendab, et keskmiselt üks fänn iga 19 inimese kohta näeb sinu Facebooki postitusi.

Eestis on võimalik Facebooki reklaamidega jõuda 800 000 inimeseni. Suunates väga täpselt asukoha, soo ja vanuserühma järgi. Nii jõuab sinu sõnum iga päev uute inimesteni, keda saad kutsuda enda kodulehele, e-poodi, salongi, restorani, üritusele… kuhu iganes sul vaja.

Facebookis reklaamimine kasvatab ettevõtteid ja müüke kiiremini kui ükski teine turunduskanal maailma ajaloos. Õigete teadmiste ja strateegiaga võib see olla ka sinu ettevõttes kõige kiirem viis kliente leida.

Facebooki koolitusel näitame sulle, kuidas Facebooki reklaamidega alustada kõigest 5 euroga päevas.

OSALE ÜLE EESTI ZOOMI KAUDU VÕI TALLINNAS

Nüüd on võimalik sul Facebooki koolitusel osaleda üle Eesti Zoomi vahendusel! Koolituse sisu on mõlemal juhul 100% sama ja toimub alati koos ühiste aruteludega, kus kõik sinu küsimused saavad vastuse. Zoomis osalemine on lihtne ja mugav. Istud 10 minutit enne koolituse algust arvuti taha ja ei pea aega kulutama sõitmisele.

Nullist koolitused
Nullist Facebooki koolitus

BOONUSEKS IGAKUISED KOOSOLEKUD

Et olla sulle ka pärast Facebooki koolitust abiks ja toeks teeme kord kuus kohtumisi Zoomis. Jagame kasulikke nõuandeid, vastame tekkinud küsimustele ning lisaks saad ligipääsu kinnisele tugigrupile.

FACEBOOKI TURUNDUSE SALARELV,
MIDA SA VEEL EI KASUTA

FACEBOOKI TURUNDUSE SALARELV,
MIDA SA PEAKSID juba KASUTAMA

Enamik ettevõtteid keskenduvad Facebookis ainult uute inimesteni jõudmisele ja unustatakse ära need, kes on juba ise käe tõstnud ja sinu toote või teenuse vastu huvi üles näidanud.

Näiteks kodulehte külastanud, e-poes tooteid vaadanud, Facebookis kaasa elanud, Instagrami profiili külastanud, Facebooki videot vaadanud või meililistiga liitunud.

Siin tuleb mängu Facebook retargeting ja Facebook Pixel. Retargeting on nagu meeldetuletus või lisainfo saatmine neile, kes on ise juba sinu toodete või teenuste vastu huvi üles näidanud. Nii saad eelarvet suunata sinna, kust kõige tõenäolisemalt järgmised müügid tulevad.

Sul on võimalus nendele inimestele suunata eraldi reklaam, mis viib neid sammukese lähemale – saamaks sinu järgmiseks kliendiks.

Facebooki koolitusel teeme ka selle osaga tutvust ja põhjalikumalt räägime edasijõudnute koolitusel.

Sul on Ads Manager juba kasutuses ja oskad iseseisvalt reklaame luua?

Sellisel juhul soovitame sulle uut Facebooki reklaamid ja retargeting edasijõudnutele koolitust (kliki siin).

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud

Sind koolitavad Facebooki eksperdid Sven Nuum ja Teet Torim. Õpetame sulle, kuidas sotsiaalmeedia turundust päriselt äris kasutada, selle abil kliente leida, kiiresti müüke suurendada ja brändi tuntust kasvatada.

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud (Boost Yourselfi asutajad) ning jagame koolitustel ainult seda, mida oleme katsetanud ja mis tulemusi toob. Õpetame Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning aitame teistel tublidel Eesti ettevõtetele uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.

KOOLITUSEL ON OSALENUD 1827 EESTI ETTEVÕTET 92 ERINEVAST VALDKONNAST

Koolitus on mõeldud ettevõtjatele, turundus- ja müügitöötajatele, Facebooki haldajatele ning kõikidele teistele huvilistele, kes soovivad sotsiaalmeedia turunduses paremaid tulemusi saavutada.

LISAKS Analüüsime Facebooki reklaame, mis iga päev ettevõtete raha raiskavad

et sina oskaksid enam levinud vigu vältida

Facebooki koolituse oluliseks osaks on reklaamidele pealkirjade kirjutamine. Jagame sinuga ühte kõige lihtsamat pealkirja kirjutamise strateegiat (koos näidetega), mis tõmbab just sinu õige kliendi tähelepanu. 

Analüüsime ka uudisvoost reklaame ja käime läbi põhilised vead, millele tähelepanu juhtides oleme Eesti ettevõtetel aidanud kokku hoida sadu tuhandeid eurosid reklaamiraha ning teenida miljonites müüki.

Pärast koolitust oskad neid vigu vältida, raha kokku hoida ja teistest paremaid tulemusi saavutada.

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

NULLIST FACEBOOKI KOOLITUST SOOVITAVAD

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Igale tasemele, kes soovivad Facebooki reklaamidega paremaid tulemusi saavutada. Isegi kui alles alustad, haara osavõtlik meelestatus ja hea tuju kaasa ning tule kohale!

Kui oled juba kogenud Facebooki reklaamija, oskad kasutada reklaamihaldurit ja soovid teadmisi täiendada, siis sulle on mõeldud uus Facebooki reklaamid edasijõudnutele koolitus.

Absoluutselt! Nii hoiad enda väärtuslikku aega ja raha kokku ning ei raiska seda ise pusimisele. Saad õppida meie vigadest ning alustades juba teistest mitu sammu ees olla. Lisaks on koolitus hea võimalus enda ideedele kohest tagasisidet saada ja parimad välja sõeluda.

Teeme koolitusi nii virtuaalses kui reaalses klassiruumis ja mõlemal on omad suured tugevused.

 

Virtuaalkoolitus toimub Zoomi vahendusel, see on ühine veebi-klassituba, kus oleme kõik koos, aga samas saad füüsiliselt olla täpselt seal, kus parasjagu oled - kodus, kontoris, reisil…

 

Reaalne klassituba asub Tallinnas Park Inn by Radisson hotellis ja sealne koolitus pakub vahetut kontakti ning ühiseid pause.

 

Mõlemad koolitused toimuvad reaalajas ja pideva ühise aruteluga - mõlemal juhul oled kogu aeg kaasatud!

 

Info, mida omandad on mõlema koolitusega sama - slaidid ja boonusmaterjal on täpselt sama ning personaalne suhtlus on mõlemal juhul 100% tagatud!

 

Valik on sinu - meile meeldivad mõlemad koolitusvormid!

Jah! Oleme Eesti töötukassa koolituskaardi partnerid. Meie koolitustel saab osaleda ka “Tööta ja õpi” programmi kaudu.

Koolitusel osaleja oskab kasutada:

Koolitusest osavõtja teab, kuidas:

Copywriting koolitus Nullist

Soovitame juurde

KUIDAS KIRJUTADA TEKSTE, MIS VÕIDAVAD TÄHELEPANU JA TOOVAD MÜÜKE