Kuidas Facebookis edukalt turundada

AINUS SILMIAVAV FACEBOOKI KOOLITUS EESTIS

1739 osalejat

87 valdkonnast

106 LÄBI VIIDUD KOOLITUST

HAKKAD FACEBOOKI TURUNDUST TÄIESTI UUES VALGUSES NÄGEMA

Ainuüksi Facebooki postitamisest enam ei piisa, et sinu toode, teenus või bränd inimesteni jõuaks. Nullist Facebooki koolitusel õpid kasutama reklaame, mis aitavad sul iga päev uusi kliente leida. Tee samm õiges suunas ja õpi turundama Eesti suurimas meediakanalis. Seda oskust vajavad 2021. aastal kõik ettevõtted!

FACEBOOKI KOOLITUS NEILE, KES SOOVIVAD MÜÜKI TÕSTA JA KLIENTE LEIDA 🚀

TEE VALIK VASTAVALT ENDA TASEMELE

Kuidas edukalt turundada facebookis

Alusta siit, kui sinu senine Facebookis turundamine on olnud peamiselt postitamine ja reklaame oled teinud 'boost post'-nupuga. Registreeri end koolitusele ja saad teada, kuidas enda brändi, toodet või teenust Facebookis edukalt turundada ja reklaamida.

Varajase registreeruja hind 295 € + KM täishind 395 € + KM

Säästa 100 €

Facebooki reklaamid edasijõudnutele

Sulle õige koolitus, kui juba oled reklaame loonud ja kasutad selleks Facebooki reklaamihaldurit. Õpime kasutama Facebooki kampaaniaid, Facebook custom audience ja Pixelit. Saad oskused, mis aitavad sul Facebooki reklaamide abil parimaid tulemusi saavutada.

Varajase registreeruja hind 295 € + KM täishind 395 € + KM

Säästa 100 €

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi ametlik koostööpartner

MIS FACEBOOKIS TÖÖTAB JA MIS MITTE

BOONUSED

Väärtus kokku: 844 € 
Saad need TASUTA, kui osaled meie koolitusel!

FACEBOOKI REKLAAMIDEGA SAAD 5 EURO EEST KÜSIDA MÜÜKI 1000 INIMESELT

Mitu korda keskmiselt sa Facebooki postitad? Mitu neist postitustest müüki küsis?Enamus ettevõtete puhul jääb see number 1-2 juurde nädalas.

Statistika näitab, et keskmiselt on tavapostituse levi 5,2% ringis. See tähendab, et keskmiselt üks fänn iga 19 inimese kohta näeb sinu Facebooki postitusi.

Eestis on võimalik Facebooki reklaamidega jõuda 700 000 inimeseni. Suunates väga täpselt asukoha, soo ja vanuserühma järgi. Nii jõuab sinu sõnum iga päev uute inimesteni, keda saad kutsuda enda kodulehele, e-poodi, salongi, restorani, üritusele… kuhu iganes sul vaja.

Facebookis reklaamimine kasvatab ettevõtteid ja müüke kiiremini kui ükski teine turunduskanal maailma ajaloos. Õigete teadmiste ja strateegiaga võib see olla ka sinu ettevõttes kõige kiirem viis kliente leida.

Tule järgmisele “Kuidas edukalt turundada Facebookis” koolitusele ja näitame sulle, kuidas Facebooki reklaamidega alustada kõigest 5 euroga päevas.

FACEBOOKI TURUNDUSE SALARELV,
MIDA SA PEAKSID KASUTAMA

FACEBOOKI TURUNDUSE SALARELV,
MIDA SA PEAKSID KASUTAMA

Enamik ettevõtteid keskenduvad Facebookis ainult uute inimesteni jõudmisele ja unustatakse ära need, kes on juba ise käe tõstnud ja sinu toote või teenuse vastu huvi üles näidanud.

Näiteks kodulehte külastanud, e-poes tooteid vaadanud, Facebookis kaasa elanud, Instagrami profiili külastanud, Facebooki videot vaadanud või meililistiga liitunud.

Siin tuleb mängu Facebook retargeting ehk taasturundus ja Facebook Pixel. Retargeting on nagu meeldetuletus või lisainfo saatmine neile, kes on ise juba sinu toodete või teenuste vastu huvi üles näidanud. Nii saad eelarvet suunata sinna, kust kõige tõenäolisemalt järgmised müügid tulevad.

Esimese reklaamiga müügi küsimine on nagu esimesel kohtingul abieluettepaneku tegemine. Suure tõenäosusega on vastus ei. Sama kehtib ka turunduses. Liiga vara müügi küsimine ja retargetingi mitte kasutamine viivad raiskavad raha ja aega.

Sul on võimalus nendele inimestele suunata eraldi reklaam, mis viib neid sammukese lähemale – saamaks sinu järgmiseks kliendiks.

Koolitusel “Kuidas edukalt turundada Facebookis” teeme sellega tutvust ja edasijõudnutele koolitusel süveneme sellesse põhjalikult.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD JA NEED TÄITUVAD KIIRELT!

13.01 Veebiseminar Zoomis
VÄLJA MÜÜDUD
27.01 Veebiseminar Zoomis
VIIMASED KOHAD JA GRUPP ON TÄIS
3.02 Veebiseminar Zoomis
17.02 Facebook edasijõudnutele
KOHAD TÄITUVAD KIIRESTI

OSALE ÜLE EESTI ZOOMI KAUDU VÕI TALLINNAS

Nüüd on võimalik osaleda üle Eesti Zoomi vahendusel! Koolituse sisu on mõlemal juhul 100% sama ja toimub alati koos ühiste aruteludega, kus kõik sinu küsimused saavad vastuse. Zoomis osalemine on lihtne ja mugav. Istud 10 minutit enne koolituse algust arvuti taha ja ei pea aega kulutama sõitmisele.

BOONUSEKS IGAKUISED KOOSOLEKUD

Et olla sulle ka pärast koolitust abiks ja toeks teeme kord kuus kohtumisi Zoomis. Saad sinna ligipääsu piiramatuks ajaks. Jagame kasulikke nõuandeid, vastame tekkinud küsimustele ning lisaks saad ligipääsu kinnisele tugigrupile (1700 liiget).

SIND KOOLITAVAD PRAKTIKUD

Sind koolitavad Eesti enim nõutud Facebooki eksperdid Sven Nuum ja Teet Torim. Õpetame sulle, kuidas sotsiaalmeedia turundust päriselt äris kasutada, selle abil kliente leida, kiiresti müüke suurendada ja brändi tuntust kasvatada.

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud ning jagame koolitustel ainult seda, mida oleme katsetanud ja mis tulemusi toob. Õpetame Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning aitame teistel tublidel Eesti ettevõtetele uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.

MÕELDUD ALUSTAVALE JA TEGUTSEVALE ETTEVÕTTELE

Ettevõtjatele, turundus- ja müügitöötajatele, Facebooki haldajatele ja reklaamijatele ning kõikidele teistele, kes soovivad Facebooki turunduses paremaid tulemusi saavutada.

ÜKS ÕNNESTUNUD FACEBOOKI REKLAAM
VÕIB TÕSTA MÜÜKE 10 KORDA

Mõlema Facebooki koolituse oluliseks osaks on reklaamidele pealkirjade kirjutamine. Saad meie 3 lihtsat pealkirja kirjutamise strateegiat (koos näidetega), mis tõmbavad just sinu kliendi tähelepanu. 

Analüüsime ka uudisvoost reklaame ja käime läbi põhilised vead, millele tähelepanu juhtides oleme Eesti ettevõtetel aidanud kokku hoida sadu tuhandeid eurosid reklaamiraha ning teenida miljonites müüki.

Pärast koolitust oskad neid vigu vältida, raha kokku hoida ja teistest paremaid tulemusi saavutada.

Mitmed Facebooki koolitusel osalejad on teinud kõigest ühe Facebooki reklaamiga kümneid tuhandeid eurosid müüki, kasvatanud oma äri ning öelnud, et see koolitus aitas neil lõpuks ometi aru saada, kuidas Facebookist oma kliendid kätte saada.

NULLIST KOOLITUSI SOOVITAVAD

Kas koolitus on oma hinda väärt?

vaatame, mida osalejad arvavad

Konkreetsed sammud, kuidas facebooki reklaamid tööle panna

“Nullist Facebooki koolitus on turundajatele sama oluline nagu hambapesu!” ⭐⭐⭐⭐⭐
– Janek Maar, Kiviõli Seikluskeskus

Kohtade arv on piiratud ja need täituvad kiiresti

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Igale tasemele, kes soovivad Facebooki reklaamidega paremaid tulemusi saavutada. Isegi kui alles alustad, haara osavõtlik meelestatus ja hea tuju kaasa ning tule kohale!

 

Kui oled juba kogenud Facebooki reklaamija, oskad kirjutada häid pealkirju, kasutada reklaamihaldurit ja tunned Pixeli ning taasturunduse võimalusi, siis see koolitus ei ole sulle.

Absoluutselt! Nii hoiad enda väärtuslikku aega ja raha kokku ning ei raiska seda ise pusimisele. Saad õppida meie vigadest ning alustades juba teistest mitu sammu ees olla. Lisaks on koolitus hea võimalus enda ideedele kohest tagasisidet saada ja parimad välja sõeluda.

Teeme koolitusi nii virtuaalses kui reaalses klassiruumis ja mõlemal on omad suured tugevused.

 

Virtuaalkoolitus toimub Zoomi vahendusel, see on ühine veebi-klassituba, kus oleme kõik koos, aga samas saad füüsiliselt olla täpselt seal, kus parasjagu oled - kodus, kontoris, reisil…

 

Reaalne klassituba asub Tallinnas Park Inn by Radisson hotellis ja sealne koolitus pakub vahetut kontakti ning ühiseid pause.

 

Mõlemad koolitused toimuvad reaalajas ja pideva ühise aruteluga - mõlemal juhul oled kogu aeg kaasatud!

 

Info, mida omandad on mõlema koolitusega sama - slaidid ja boonusmaterjal on täpselt sama ning personaalne suhtlus on mõlemal juhul 100% tagatud!

 

Valik on sinu - meile meeldivad mõlemad koolitusvormid!

Jah! Oleme Eesti töötukassa koolituskaardi partnerid. Meie koolitustel saab osaleda ka “Tööta ja õpi” programmi kaudu.

Koolitusel osaleja oskab kasutada:

Koolitusest osavõtja teab, kuidas:

Soovitame juurde

COPYWRITING - KLIENTIDE LEIDMISE SALARELV IGAS ETTEVÕTTES

KOOLITUSE PÄEVAKAVA

KUIDAS FACEBOOKIS EDUKALT TURUNDADA

HÄSTI TOIMIVA FACEBOOKI REKLAAMI SALADUSED

REKLAAMIHALDURI TÖÖTUBA

KOOLITUSE PÄEVAKAVA

FACEBOOKI MÜÜGITUNNEL

RETARGET REKLAAMIDE TÖÖTUBA