KUIDAS SOTSIAALMEEDIAS ROHKEM MÜÜA

COPYWRITINGU KOOLITUS TURUNDUSINIMESELE JA ETTEVÕTJALE

5 tõestatud tehnikat ja palju uusi nippe, mille abil kirjutada häid reklaami- ja müügitekste veebilehe, reklaamide, sotsiaalmeedia postituste ja uudiskirjade tarbeks (ei nõua, et sa oleksid kirjutamises hea).

Nullist OÜ on läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise 2021. aastal

Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Asi on harva tegelikult tootes või teenuses...

… ja peaaegu alati selles, et reklaam ei püüa tähelepanu, sõnum on segane ega tekita ei huvi klikkida ega soovi osta.

Ükski reklaam ei müü, kui sõnad ei suuda inimest liigutada samm edasi tehingu suunas. See on järjest raskem, sest kõik võitlevad tähelepanu eest ja päevas näeme tuhandeid reklaamsõnumeid.

Klikitakse mõnel reklaamil päevas, aga sina tahad oma ettevõttega olla just nende hulgas, millel klikitakse. Või muidu sind ignoreeritakse.

Inimesed eiravad reklaame, sest me ei jõua kõigele reageerida.

Siin tuleb mängu copywriting, mis aitab sul just seda teha. Copywriting on oskus kasutada sõnu selliselt, et sinu ettevõte paistaks konkurentide seast silma, tekitaks potentsiaalsetes klientides usaldust ja paneks nad tegutsema (ostma).

Kui soovid teada, kuidas luua veenvaid tekste ja pealkirju veebilehe, tasuliste reklaamide, sotsiaalmeedia postituste ja uudiskirjade tarbeks, siis see on sulle ideaalne koolitus.

Koolitusel jagame sinuga copywritingu tehnikaid, mis on loodud maailma parimate turundajate poolt ja on tänaseks end juba aastakümneid tõestanud. Need töötavad olenemata kanalist või ärist… kuna need põhinevad inimeste käitumismustritel ja psühholoogial.

Copywritingu koolitus on sulle, kui…

  • Soovid turunduses saavutada paremaid tulemusi 
  • Tahad osata kirjutada tasuvaid reklaame enda ettevõttele või oma klientidele
  • Tahad teada, kuidas püüda sotsiaalmeedias oma sihtrühma tähelepanu
  • Tahad alustada oma äriga ja õppida, kuidas oma tooteid müüa
  • Tahad suurendada e-poe müüki ja saada eelist konkurentide ees
  • Tahad paremini mõista enda kliendi vajadusi ja soove
  • Tahad õppida uut oskust või täiendada enda teadmisi
  • Tahad saada tagasisidet enda praegustele pealkirjadele ja reklaamtekstidele

VAATA KOOLITUSE SISSEJUHATUST [2:30 min]

Kasvata müüki ilma turunduseelarvet suurendamata

Ükskõik, kas sa müüd internetis, näost-näkku, Facebookis, e-mailis või videos, copywriting on sõnade ja teksti kokku panemine selliselt, et inimesed klikiksid, ostaksid, helistaksid või muul moel sinuga tehingu sooritaksid.

Ja igaüks saab õppida, kuidas rohkem müüa.

Kui sa oled tegutsev või alles alustav ettevõtja, turundaja, sotsiaalmeedia haldaja, müügiinimene, siis sinu oskus luua müügitekste, mis panevad inimesed tegutsema, on igas ärivaldkonnas kriitilise tähtsusega – see on reaalne raha teenimise oskus!

Facebooki reklaam võib tuua veebilehele uusi potentsiaalseid kliente hinnaga 0,12 € inimene või 0,74 € …

Üks reklaamtekst võib tuua kas 10 000 € eest müüki või 1000 €…

Kampaania võib tuua müüki 36 000 € või 7000 € eest.

E-mail, mis on kirjutatud arvestades klienti võib tuua uusi tellimusi mõne tunniga mitme tuhande euro väärtuses. E-mail, mis on lihtsalt kokku pandud, et kiri teele saata, aga kõigest mõnisada eurot müüki.

Mõlemal juhul on vaja panna kokku reklaamtekst, investeerida aega ja raha. 

Piisab mõnest õnnestunud reklaamist ning keskendudes nende loomisele, garanteerid stabiilsemad tulemused, teenid rohkem kasumit ja vähendad oluliselt enda stressitaset.

Anname sulle tehnikad, nipid ja nõuanded, mis teenivad sinu ettevõttele rohkem raha

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 8 AKT

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 8 AKT

MIDA OSALEJAD ARVAVAD?

Olen Nullist koolitustel varem osalenud ja tean, et koolitused on sisutihedad ning praktilised. Peale koolitust tean, kuidas üles ehitada kliendile suunatud müüvaid tekste, mis ei mõju reklaamina ning sain hulganisti praktilisi soovitusi oma toote/teenuse kirjeldamiseks, uudiskirjade, postituste ja pealkirjade kirjutamiseks. Koolitusel seletatakse põhjalikult lahti reklaamtekstide koostamise põhimõtted ning antakse selged juhised ja nipid, mis teevad tekstide koostamise ja kirjutamise lihtsaks ning sujuvaks.

– Liisi

Sain copywritingu koolituselt palju uusi müüginippe. Kõige kasulikumad olid erinevad näited, et õpitust paremini aru saada. Oskan nüüd neid vigu vältida, mida siiani teinud olen ja mis meie turundusraha raisanud on.

– Anni

Soovitan antud koolitust tulemusele orienteeritud inimesele, kes tõesti tahab oma tekstidest ning turunduseelarvest maksimumi võtta. Saad reaalsed tööriistad, mis aitavad sul koheselt olemasolevad reklaamsõnumid märgatavalt paremaid tulemusi tootma hakata. Lisaks aitas copywritingu koolitus mul väga selgelt oma mindset’i muuta, kuidas oma sihtgrupiga üldse rääkida, mis sõnu kasutada ja kuidas nad panna tekstidele reageerima.

– Ken

See pole koolitus, kus istud aja ära ja targemaks ei saa. Osalejad on kaasatud, saab koolitusel kuuldut kohe katsetada ja katsetuse kohta ka tagasiside. Enne kartsin, et müügitekstide kirjutamiseks peab olema hea kirjutaja, aga nüüd tean, et tekstide kirjutamiseks on väga palju erinevaid asju, mida saab igaüks kasutada 🙂

– Linda

Liiga hilja saime aru, kui oluline on copy kirjutamine! Ehk et see kursus võiks olla üks esimestest turunduskoolitustest, mida läbida.

– Teresa

Need nipid mis sain aitavad mind ennast tööturul paremini müüa, äris edu saavutada ja töös karjääriredelil tõusta. Samas kogu koolitus andis enesekindlust ja julgust võita hirm tekstide kirjutamise ees. Koolitus oli kestnud ainult 30 minutit ja juba oli tunne, et tormaks tekste kirjutama. Mina, kes ennem ei sallinud kirjutamist 😊

– Merit

Enne copywritingu koolitust oleksin ma kolm tundi pastakat närinud, et kodulehele kolm lauset kirjutada, nüüd võttis see mul 15 minutit!

– Liisa

Nullist turunduskoolitused on ühed kõige praktilisemad ja asjalikumad koolitused, kus mina osalenud olen. Tänu copywritingu koolitustele on Facebooki reklaamtekstid paremad, uudiskirjade klikatavus kõrge jne. Peale koolitus oled ideedest pungil ja nii motiveeritud. Soovitan soojalt!

– Siret

Soovitan Nullist copywritingu koolitust kõigile, kellel on vaja haarata inimeste tähelepanu, et jagada oma sõnumit. Enese õigesti väljendamine kirjutamise teel on oluline igas valdkonnas, kuid turundusmaailmas on see üheks kõige olulisemaks komponendiks.

– Kristi

LÕPETA TURUNDUSES RAHA RAISKAMINE

Ei, sa ei pea olema kirjutamises hea ega hakkama professionaalseks copywriter-iks. Aga sa pead teadma, millistest elementidest hea copy koosneb.

oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ja koolitusel saab osaleda Tööta ja Õpi programmi raames.

Õppekava: Turundus ja reklaam

Rakenda õpitu töösse ja tehtud investeering on sinu jaoks hindamatu väärtusega…

… ja kui 90 päeva pärast koolitust, olles õpitut ise rakendanud ning ütled, et sellest polnud kasu, siis kirjuta meile ja maksame sulle raha tagasi. Seega risk on meie õlul ja sul ei ole midagi kaotada, vaid võimalus omandada nii palju uusi teadmisi.

Meie eesmärk on sulle abiks olla, sest näeme kui palju rohkem potentsiaali ettevõtete turunduses peidus on ja teisest küljest nii palju samade vigade kordamist. 

Kõik need samad vead, mida ise oleme ettevõtluses viimase 7 aasta jooksul teinud. Sinu võimalus on neist õppida ning jõuda soovitud tulemusteni kiiremini.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

NULLIST KOOLITUSI SOOVITAVAD

“Olen hea näide, et nende koolitused pole vaid turundusinimestele, vaid Teedu ja Sveni abiga võib igaühest saada hinnatud turundaja – tänaseks olen turundusjuht ja teeme esimesi suuremaid müüke kordades väiksemate turunduskuludega kui varem.”

-Birgit, D päike & Kivilaine OÜ

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

“Sven ja Teet näitasid mulle ikka hoopis teistsugust suunda ja lähenemist, milleni ma ise kuidagi ei oleks jõudnud!”

-Uku-Urmas, Musical Kinnisvara

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

“Olen Sveni ja Teedu koolitustel käinud 3x ja kindlasti lähen veel mitu korda! Iga kord peale koolitust tõden, kui oluline on olla kohal oma brändidega seal, kus nii paljud inimesed oma vaba aega veedavad.”

-Aljona, Tassikoogid & Placent Activ Milano

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

“Tänu Nullist koolitusele sain mina oma karjääris ”jalad alla”. Sven ja Teet muutsid minu arusaama sotsiaalmeedia maailmast. Nende koolitus erines teistest selle poolest, et õpitut oli võimalik koheselt praktiseerima hakata. Siiani üks parimaid koolitusi, kus seni käinud olen!”

-Triinu, TV3 Eesti

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

Olen osalenud mitmel Nullist koolitusel ja kõik koolitused on olnud väga suure praktilise väärtusega. Koolitajad ise on suure kogemuse pagasiga, olles ise ettevõtjad muus valdkonnas ja see annab hindamatu väärtuse neile teiste koolitajate ees.

-Monika Kähr, Monafi asutaja ja juht

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

Õppisin 2 päevaga rohkem kui teises kohas 6 kuuga! Sisu poolest väga praktilised koolitused, koos reaalsete näidetega ja ei keskenduta lihtsalt teooriale.

-Kristi Roosimägi

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

Nullist turunduskoolitused on ühed kõige praktilisemad ja asjalikumad koolitused, kus mina osalenud olen. Tänu koolitustele on Facebooki reklaamtekstid paremad, uudiskirjade klikatavus kõrge jne. Peale koolitus oled ideedest pungil ja nii motiveeritud. Soovitan soojalt!

-Siret Kristel, Mobire Eesti

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

Tänu Nullist Facebooki koolitusele avanes minu jaoks täiesti uus maailm sotsiaalmeedia reklaamide kasutamisvõimaluste osas. Igast koolitusest olen saanud hulga ideid ja mõtteid, mida rakendada oma igapäevatöös. Soovitan väga kõigile!

-Kristi Aedma

Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest