fbpx

Tahad internetis rohkem müüa? Õpi selgeks copywritingu tehnikad

ENNE KOOLITUST: Tekstide kirjutamine on vaevaline ja tekitab stressi. Sa ei ole tulemustega rahul, sest kliendid ignoreerivad sinu reklaame ja ainult vähesed ostavad.

PÄRAST KOOLITUST: Müügitekstide kirjutamine muutub lihtsamaks, kuna tunned copywritingu tehnikaid ja tead, millistest osadest hea müügi copy koosnema peab.

Ainus müügi copy kirjutamise koolitus Eestis

Enne koolitust tunned stressi müügitekstide koostamisel, kuna nende kirjutamine on raske. Tulemused on kehvad, sest kliendid ignoreerivad sinu reklaame ja lahkuvad kodulehelt ilma ostuta.
Pärast koolitust
tunned võtmetehnikaid - müügitekstide kirjutamine muutub lihtsamaks ja võtab vähem aega. Oled turundajana enesekindlam ja väärtuslikum kolleeg igas ettevõttes, sest oskad tooteid ja teenuseid internetis edukalt müüa.

Nipid ja nõuanded, mida on vaja hea copy loomiseks

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

MIDA OSALEJAD ARVAVAD?

Nüüd on sul võimalus õppida copywritingu tehnikaid ja saladusi

Ei, sa ei pea olema kirjutamises hea ega hakkama professionaalseks copywriteriks. Sa pead ainult teadma, kuidas hea copy sünnib ja oskama seda ära tunda.

Copywritingu töötuba on sulle, kui…

  • Soovid turunduses saavutada paremaid tulemusi 
  • Tahad osata kirjutada tasuvaid reklaame enda ettevõttele või oma klientidele
  • Tahad teada, kuidas püüda sotsiaalmeedias oma sihtrühma tähelepanu
  • Tahad alustada oma äriga ja õppida, kuidas oma tooteid müüa
  • Tahad suurendada e-poe müüki ja saada eelist konkurentide ees
  • Tahad paremini mõista enda kliendi vajadusi ja soove
  • Tahad õppida uut oskust või täiendada enda teadmisi

LÕPETA TURUNDUSES RAHA RAISKAMINE

ÜHINE JÄRGMISE COPYWRITINGU TÖÖTOAGA

See on ainus copywritingu koolitus Eestis ja mujalt sa midagi sarnast ei leia. 
Ühinemiseks kliki alloleval nupul ja vali endale sobiv aeg. Töötuba toimub Zoomi vahendusel, seega saad mugavalt osaleda oma kodust või kontorist.

Koolitus kestab 09:00 – 16:00

oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ja koolitusel saab osaleda Tööta ja Õpi programmi raames.

Rakenda õpitu töösse ja tehtud investeering on sinu jaoks hindamatu väärtusega…

… ja kui 90 päeva pärast koolitust, olles õpitut ise rakendanud ning ütled, et sellest polnud kasu, siis kirjuta meile ja maksame sulle raha tagasi. Seega risk on meie õlul ja sul ei ole midagi kaotada, vaid võimalus omandada nii palju uusi teadmisi.

Meie eesmärk on sulle abiks olla, sest näeme kui palju rohkem potentsiaali ettevõtete turunduses peidus on ja teisest küljest nii palju samade vigade kordamist. 

Kõik need samad vead, mida ise oleme ettevõtluses viimase 7 aasta jooksul teinud. Sinu võimalus on neist õppida ning jõuda soovitud tulemusteni kiiremini.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Ei ole. Sul on vaja ainult arvutit, internetti, kirjutusvahendit ja tahet oma tooteid või teenuseid paremini ja rohkem müüa. Kui sul ei ole veel midagi müüa, võid valida ükskõik millise toote ja teenuse ning seda näitena kasutada.

Neid tehnikaid teavad vähesed copywriterid ja ühe ettevõtte omanik lubas enda copywriteri pärast meie koolitusel osalemist vallandada (aastakäive miljon eurot). Mitte tema kirjutamisoskuse pärast, vaid et tekstid ei sisaldanud müügi saamiseks vajalikke elemente.  

Teiseks on ettevõtte asutaja see, kes tunneb toodet kõige paremini ja teades, milline hea müügi copy olema peab, sujub ka koostöö efektiivsemalt ja saavutad paremaid tulemusi.

Jah, see koolitus on kõigile, kes tahavad oma tooteid või teenuseid paremini müüa. Alustava ettevõtte puhul on veelgi tähtsam, et saaksid ettevõttele kiiremini hoo sisse.

Jah, koolitus sobib kõigile, kes oma tooteid või teenuseid müüvad. Olenemata valdkonnast.

Jah, oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ja koolitusel saab osaleda ja Tööta ja Õpi programmi raames.

Ei, sa ei pea olema kirjutamises hea ega hakkama professionaalseks copywriteriks. Sa pead ainult teadma, kuidas hea copy sünnib ja oskama seda ära tunda.