TULEMUSLIKU TURUNDAJA MEISTRIKLASS

Turunduses on liiga palju teooriat. See ei too tulemust, aga ainus asi, mis turunduses tegelikult loeb on tulemus ja see, kui soodsalt sa selle tulemuse kätte saad.

Eelregistreerujaid 25.07 kell 07:28 seisuga: 89

Nullist OÜ on läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise 2021. aastal

Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Jälgijate värbamisest on saanud trend, mis ei too raha sisse. Turundust võib igaüks teha. Brändingut meeldib meile kõigile teha. Aga kui see tulemust ei too, peab ettevõte lihtsalt selle kinni maksma. Tulemuslikku turundust teevad need, kes saavad aru tulemusliku turunduse valemist. Meie oleme selle valemi aastatega selgeks õppinud. Ja jagame seda nüüd sinuga.

30 PÄEVAGA PRAKTIKUTE KÄE ALL TULEMUSLIKUKS TURUNDAJAKS

See koolitus on sinule, kes sa tahad sotsiaalmeedia jälgijatest teha püsikliendid.

Uus kursus on alles loomisel, aga sina saad end juba kirja panna! Nii saad esimeste hulgas teada, kui see hakkab valmis saama.

  Eelregistreerimine ei kohusta sind millekski, aga annab eelisõiguse osalemiseks, kuna kursus toimub 2022. aasta sügisel ainult üks kord.

  SIND KOOLITAVAD PRAKTIKUD

  Turundus on on äriedu saavutamise võtmesõna. Hea turundaja tunneb hästi, kuidas kaubamärgi tuntust suurendada, tooteid või teenuseid reklaamida, kliendist aru saada ja teeb seda kõike läbi enese pideva uuendamise ja erinevate strateegiate katsetamise. Nii ongi parimad turundajad alati praktikud.

  Selle programmi on kokku pannud oma ala tipud, kes üksteist igas mõttes täiendavad. Nad ei ole teoreetikud, sest neil on endal ka käised üles kääritud ja nii seisavad koos täna Boost Yourselfi kaubamärgi arendamise ja edu taga.

  Aga mitte ainult. Sven Nuum on Nullist turunduskooli aju ja aidanud üles ehitada ka liikuva elustiilibrändi GraceFit. Ta on olnud tegev turundusmentorina väga paljude Eesti edukate brändide juures. Teet Torim on digiturunduse lektor Taltechis ja seisab Boost Yourselfi digiturundusstrateegiate loomise taga. Kati Torim on lektor, eristuva kliendikogemuse koolitaja ja tema loodud turundusstrateegiad toimivad täna paljudes Eesti ettevõtetes endiselt suurepäraselt.

  Selles praktikute kolmikus on kokku saanud tippteadmised sotsiaalmeedia strateegiate planeerimisest ja elluviimisest, digiturunduse tervikpilt, äriarendus ja kliendipsühholoogia.

  Ja mis peamine – ka parimad koolitajad on alati praktikud.

  Ettevõtted, kes koolitavad enda töötajaid meie juures:

  Breden logo
  Tartu Ülikool logo
  Swedbank
  Golden Club logo
  Breden logo
  Tartu Ülikool logo
  Swedbank
  Golden Club logo
  Placent Activ logo
  Placent Activ logo

  NULLIST KOOLITUSI SOOVITAVAD:

  Olen osalenud mitmel Nullist koolitusel ja kõik koolitused on olnud väga suure praktilise väärtusega. Koolitajad ise on suure kogemuse pagasiga, olles ise ettevõtjad muus valdkonnas ja see annab hindamatu väärtuse neile teiste koolitajate ees.

  -Monika Kähr, Monafi asutaja ja juht

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  Õppisin 2 päevaga rohkem kui teises kohas 6 kuuga! Sisu poolest väga praktilised koolitused, koos reaalsete näidetega ja ei keskenduta lihtsalt teooriale.

  -Kristi Roosimägi

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  “Olen hea näide, et nende koolitused pole vaid turundusinimestele, vaid Teedu ja Sveni abiga võib igaühest saada hinnatud turundaja – tänaseks olen turundusjuht ja teeme esimesi suuremaid müüke kordades väiksemate turunduskuludega kui varem.”

  -Birgit, D päike & Kivilaine OÜ

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  “Olen koolituste osas väga valiv, aga iga uue Bredeni digiturundaja ‘to-do’ listi lähevad Nullist koolitused kindlasti!”

  -Merle, Breden Kids

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  “Sven ja Teet näitasid mulle ikka hoopis teistsugust suunda ja lähenemist, milleni ma ise kuidagi ei oleks jõudnud!”

  -Uku-Urmas, Musical Kinnisvara

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  “Olen Sveni ja Teedu koolitustel käinud 3x ja kindlasti lähen veel mitu korda! Iga kord peale koolitust tõden, kui oluline on olla kohal oma brändidega seal, kus nii paljud inimesed oma vaba aega veedavad.”

  -Aljona, Tassikoogid & Placent Activ Milano

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  “Tänu Nullist koolitusele sain mina oma karjääris ”jalad alla”. Sven ja Teet muutsid minu arusaama sotsiaalmeedia maailmast. Nende koolitus erines teistest selle poolest, et õpitut oli võimalik koheselt praktiseerima hakata. Siiani üks parimaid koolitusi, kus seni käinud olen!”

  -Triinu, TV3 Eesti

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  Nullist turunduskoolitused on ühed kõige praktilisemad ja asjalikumad koolitused, kus mina osalenud olen. Tänu koolitustele on Facebooki reklaamtekstid paremad, uudiskirjade klikatavus kõrge jne. Peale koolitus oled ideedest pungil ja nii motiveeritud. Soovitan soojalt!

  -Siret Kristel, Mobire Eesti

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest

  Tänu Nullist Facebooki koolitusele avanes minu jaoks täiesti uus maailm sotsiaalmeedia reklaamide kasutamisvõimaluste osas. Igast koolitusest olen saanud hulga ideid ja mõtteid, mida rakendada oma igapäevatöös. Soovitan väga kõigile!

  -Kristi Aedma

  Pilt Nullist koolitusel osalenud inimesest