Nullist "FACEBOOKI & INSTAGRAMI KOOLITUSE" TAGASISIDE

KOOLITUSEL OSALENUD ÜLE 1000 ETTEVÕTTE

Mõistsin taaskord kui suurt potentsiaali pakub e-kommertsi tundmine ja selle võimaluste ärakasutamine ning kui palju võimalusi oleme siiani kasutamata jätnud. Peale koolitust läksin koju (st. tööle) ja koostasin konkreetse tegevuskava ning kirjeldasin uue ametikoha tööülesanded. Olen koolituste osas väga valik aga uue Bredeni digiturundaja ToDo listi läheb see koolitus kindlasti.
Merle
BREDENKIDS
"Täiesti siiralt võin kinnitada, et see oli seni käidud sotsiaalmeedia koolitustest kõige kasulikum! Eriti meeldis mulle, et grupp oli piisavalt väike ning kõigile kohalolijatele sai personaalselt läheneda, nõu anda ja tema vaatevinklist üheskoos parimaid lahendusi otsida."
Gerli
KAFO
"Mina olen küll väga rahul, sain ülevaate asjadest, millest mul ülevaadet ei olnud ja nüüd tean, mis suunas edasi pusida. Tehniliste üksikasjadega on küll keeruline, aga kui suund teada, siis eks saab neist üle."
Marek
LANT.EE
"Jäin koolitusega rahule, koolitus ületas ootused, kuna alustasin just täitsa nullist, siis sain kohe harjutama hakata. Meeldis see, et saab konkreetseid, praktilisi soovitusi,mida saab rakendada."
Elle
"Jäin koolitusega väga rahule, kuna see sisaldas just seda infot, mida oli vaja teada saada. Kõik küsimused said vastuse. See ongi see, mille poolest erines see koolitus teiste eelnevate koolitustega. Lisaks oli positiivne, et koolitajad tundsid ennast esinejatena vabalt ja elavalt, mitte kuivalt ja igavalt nagu osad koolitajad. Oma kogemusele koolituse ülesehitamine teeb sellest parima koolituse üldse! Kindlasti soovitan seda kõigile oma tuttavatele ja klientidele."
Katrin
"Sain palju kasulikke ideid ning juhiseid, kuidas sotsiaalmeedia enda kasuks tööle panna ja seal mitte niisama ringi lahmida.Kindlasti soovitaksin teie koolitust ka teistele (väike)ettevõtetele!"
Katre
MOVEINVEST
"Jäin väga rahule! Nii hea tempo ja energiaga koolitusel pole ammu käinud... kui üldse! Hindan teid, et olete seda ise juba tõestanud ka reaalselt."
Ain
ECOHOMENEST
"Tundsin, et vajan Teie abi, sest hetkel on sotsmeediat tehtud minu firmas üle puusa ja mõistmata selle väge ning soovin seda oma brändide heaks maksimaalselt tööle panna ja asja üle võtta. Tänan veelkord kutid ja jaksu – see on äge mis teete oma kogemuste baasilt!"
Birgit
KIVILAINE
“Turunduskoolituste puhul on minu jaoks oluline, et need oleksid praktilised – et saaksin õppida neilt, kes on õpetatava ise omal nahal läbi teinud ning neil on selles osas ka head tulemused ette näidata. Ikka ju tahaks ise ämbrites kolistamist vältida ja kohe heade tulemusteni jõuda. 🙂 Sven ja Teet on just täpselt sellised koolitajad. Nende koolitused on kasulikud ja asjalikud, praktilised ja inspireerivad ning mis peamine – kõike räägitut saab kohe kasutada ja tulemusigi ei ole vaja kaua oodata. Seni läbitud koolitustest üks mu lemmikuid.”
Agnes
LOODUSVÄGI
"Üks väheseid koolitusi, kus jagatakse praktilisi teadmisi, mis on võimalik ka KOHE kasutusse panna."
Andres
"Sain palju infot ja ideid kuidas teha veel paremaid, õigele sihtrühmale suunatuid ja ajastatud postitusi. Samuti oli kasulik teada saada ka Pixeli olemusest. Tänan teid praktilise, mõnusalt tempoka ja humoorika koolituse eest! Teadmisi on nüüd kuhjaga juures ning näpud tööd täis : )"
Merlin
ARTSKILL
"Kõige väärtuslikum teadmine oli see, kuidas Pixeli abil ehitada üles automaatne nö lainetena toimiv Facebooki kampaania ning ka see, mismoodi täpsemalt Facebookis postitusi teha, et neist võimalikult suur kasu oleks."
Arved
SARGID-VARGID

AEG viiA enda ettevõtte turundus JÄRGMISELE TASEMELE

Facebooki reklaamid on võimas ja lihtne viis inimesteni jõudmiseks – kui seda vaid õigesti teha. Kahjuks enamik inimesi nendega edu ei saavuta, kuna tegemist on uue platvormiga, mis nõuab ka uutmoodi lähenemist. Olemegi siin selleks, et see sulle selgeks teha ja et sa ei peaks üksi pusima.