KUIDAS LUUA KASUMLIK FACEBOOKI REKLAAMISTRATEEGIA

UUS FACEBOOKI KOOLITUS EDASIJÕUDNUTELE

koolitus neile, kes juba teevad FB reklaame

Õpid põhjalikult tundma retargetingi

saad teada parimad FB reklaami strateegiad

KIIRTEE KÕIGE OLULISEMATE FACEBOOKI STRATEEGIATENI

Uus Facebooki koolitus neile, kellel on Ads Manager juba kasutuses ja esimesed reklaamid loodud. Teeme sammu edasi ja õpime põhjalikult tundma retargetingi, kampaaniate ehitamist ja tulemuste mõõtmist – et Facebook oleks sinu parim müügimees, kes töötab 24 tundi päeva ja 7 päeva nädalas.

Süveneme eduka retarget strateegia loomisesse ning kliendi teadlikkuse tabeli järgi kaardistame ära müügitunneli erinevad etapid. Pärast koolitust on sul selge plaan, millise sisuga reklaame on sinu firmas vaja luua, kuidas neid suunata, seadistada ja mõõta.

koolituse päevakava:

Igal ettevõttel on vaja oma Facebooki strateegia värske pilguga üle vaadata ning leida uusi lahendusi ja võimalusi (mida iOS muudatused ei tapa).

2021. aastal on igal ettevõttel on vaja oma Facebooki reklaamistrateegia värske pilguga üle vaadata, kuna Facebooki turundus on pidevas muutumises. Kuidas nende muutuste keskel sellegipoolest edukas Facebooki strateegia luua ning reklaamide abil tooteid ja teenuseid müüa?

Sellest kõigest räägime koolitusel – et sul oleks selge strateegia ja uusi ideid, kuhu fookus panna ja et sinu ettevõte ei kaotaks iOS ega muude uuenduste tõttu raha.

Retargeting peaks moodustama keskmiselt 30% eelarvest

See annab sulle rohkelt võimalusi oma potentsiaalseid kliente uuesti kõnetada ja erinevaid reklaame ja pakkumisi testida, suunates neid inimestele, kes on ise käe tõstnud ja sinu vastu huvi üles näidanud.

Neid, käe tõstnuid, kutsutakse soojaks publikuks ja just nemad on sihtrühm, kellest peaksid reklaamide suunamisega alustama. Neid on alati lihtsam konvertida, kui inimesi, kes pole sinust veel kuulnud.

Kui palju sinu igakuine müük tõuseks, kui 1-2 kodulehe külastaja asemel ostaks 3-5 inimest?

Retargeting võimaldab suunata postitusi, videosid või artikleid, et tekkinud kõhklustest ja hirmudest üle saada ning aidata inimesel enda jaoks õige valik teha.

Mõtle korraks kõikide nende veebilehe külastajate peale, kes viimaste kuude või aastate jooksul ilma tehinguta lahkusid ja kui palju neist oleks ostma tulnud, kui sa oleksid neile retarget reklaami suunanud.

Registreeri end koolitusele ja saame selle lekke sinu Facebooki turunduses peatada.

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

Koolituse lõpus väljastame sulle tõendi

Õppekava: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 10 AKT

MIDA OSALEJAD ARVAVAD?

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi ametlik koostööpartner

REGISTREERIMINE KOOLITUSELE

KOOLITUSE HIND: 295€ + KM

KOOLITUS KESTAB: 09:00 - 16:30

Leave this field blank

MEIE KOOLITUSTEL ON OSALENUD:

SIND KOOLITAVAD PRAKTIKUD

Sind koolitavad Eesti enim nõutud Facebooki eksperdid Sven Nuum ja Teet Torim. Õpetame sulle, kuidas Facebooki reklaame äris kasutada, selle abil kliente leida, kiiresti müüke suurendada ja brändi tuntust kasvatada.

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud ning jagame koolitustel ainult seda, mida oleme katsetanud ja mis tulemusi toob. Õpetame Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning aitame teistel tublidel Eesti ettevõtetele uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.

Facebooki koolitus

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Igale tasemele, kes soovivad Facebooki reklaamidega paremaid tulemusi saavutada. Isegi kui alles alustad, haara osavõtlik meelestatus ja hea tuju kaasa ning tule kohale!

 

Kui oled juba kogenud Facebooki reklaamija, oskad kirjutada häid pealkirju, kasutada reklaamihaldurit ja tunned Pixeli ning taasturunduse võimalusi, siis see koolitus ei ole sulle.

Absoluutselt! Nii hoiad enda väärtuslikku aega ja raha kokku ning ei raiska seda ise pusimisele. Saad õppida meie vigadest ning alustades juba teistest mitu sammu ees olla. Lisaks on koolitus hea võimalus enda ideedele kohest tagasisidet saada ja parimad välja sõeluda.

Teeme koolitusi nii virtuaalses kui reaalses klassiruumis ja mõlemal on omad suured tugevused.

 

Virtuaalkoolitus toimub Zoomi vahendusel, see on ühine veebi-klassituba, kus oleme kõik koos, aga samas saad füüsiliselt olla täpselt seal, kus parasjagu oled - kodus, kontoris, reisil…

 

Reaalne klassituba asub Tallinnas Park Inn by Radisson hotellis ja sealne koolitus pakub vahetut kontakti ning ühiseid pause.

 

Mõlemad koolitused toimuvad reaalajas ja pideva ühise aruteluga - mõlemal juhul oled kogu aeg kaasatud!

 

Info, mida omandad on mõlema koolitusega sama - slaidid ja boonusmaterjal on täpselt sama ning personaalne suhtlus on mõlemal juhul 100% tagatud!

 

Valik on sinu - meile meeldivad mõlemad koolitusvormid!

Jah! Oleme Eesti töötukassa koolituskaardi partnerid. Meie koolitustel saab osaleda ka “Tööta ja õpi” programmi kaudu.