fbpx

UUS 90-MINUTILINE

MINIKOOLITUS

E-POELE

Kuidas e-poe müüki Facebooki reklaamidega suurendada

Tutvustame sulle uut minikoolitust, mis on mõeldud veebipoele, kelle Facebooki eelarve on väike (alla 1000€ või kes ei kasuta veel tasulisi reklaame) ja tahaks järgmisele tasemele jõuda.

Näeme, et Facebooki reklaamid pakuvad online müükide suurendamiseks palju suuremat potentsiaali, kui täna ära kasutatakse. Saame siin oma kogemusega abiks ja nõuks olla.

Jagame sinuga meie 3-sammulist plaani

Kuidas panna tööle reklaamikampaania, mis toob iga päev sinu kodulehele uusi kliente (koos näidetega) ja kuidas neid õigesti suunata.

Kuidas suunata reklaami neile, kes on sinu kõige tõenäolisemad järgmised kliendid (seda kasutamata on tasuvus 3x kehvem).

Mida peaks pärast uue reklaami loomist kindlasti tegema, et hoida kokku eelarvet ja leida kõige paremini toimivad reklaamid.

18. augustil 10.00 – 11.30

Toimumiskoht: Zoom

KOOLITUSEl osalemise HIND: 95€ + KM

Toimub ainult üks kord ja kohtade arv on piiratud!

Registreeri end…

…ja saa praktilised teadmised, mida oma töös rakendada, et leida uusi kliente ja müüki suurendada.

Sind koolitavad 
Facebooki eksperdid Sven Nuum ja Teet Torim

Oleme ise ettevõtjad ja praktikud (Boost Yourselfi asutajad) ning jagame koolitustel ainult seda, mida oleme katsetanud ja mis päriselt tulemusi toob. Õpetame Tal Techis digiturundust, oleme Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning aitame teistel Eesti ettevõtetel uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.