REKLAAMIHALDURI ONLINE KURSUS

Facebooki reklaamide ja kampaaniate loomine reklaamihalduris

Kasumlike Facebooki reklaamide tegemine on 100 % võimalik, kuid seda kindlasti mitte juhuslike postituste võimendamisega ehk “boost post” nupuga. Edukad turundajad kastavad selleks Facebook Ads Manageri.

"Nii nagu meie ise Boost Yourself’i ehitades, näevad ka paljud ettevõtjad ja turundajad Facebooki reklaamidega üksinda pusides vaeva. Olemegi siin selleks, et see sulle samm-sammult selgeks teha."
Sven Nuum
Boost Yourself'i asutaja ja kursuse läbiviija

uute FACEBOOKI reklaamide loomine selgeks samm-sammult

2 tundi videomaterjali, mille abil saad kindlust uute reklaamide loomisel, kodulehele liikluse toomiseks, taasturunduskampaaniate tegemiseks ja tulemuste mõõtmiseks.

eesti keelne videokursus
facebookis reklaamijatele

Soodushind 97 € + KM

SAAD SELGEKS PÕHIREEGLID, MILLE JÄRGI PAREMINI KAMPAANIAID SIHTIDA​

Tegelikult ei ole see platvorm kasutamiseks sugugi keeruline, kuid sellele vaatamata ei tea umbes 90% ettevõtjatest ja turundajatest selle koha suurt midagi.​

Õpi reklaamihaldurit kasutama 5 päevaga, 1 tund päevas

30 minutit video vaatamist ja 30 minutit praktiseerimist ning sinu ees avaneb täiesti uus maailm. Õpid panustama reklaamidele, mis reaalselt müügikäivet ja kasumit tõstavad!

Tee Facebookist enda parim müügimees

Liitu siin ja saad videokursusele kohese ligipääsu. Kõiki videosid on sul mugav endale sobivad ajal vaadata ja samm-sammult kaasa teha.

Tee kodulehe külastajatest ostjad

Varasemalt kodulehel käinud inimesed on 70 korda rohkem tõenäolisemad ostu sooritama, kui need, kes sinu brändist teadlikud ei ole. Pixeli abil saad teha eraldi reklaami neile, kes külastanud kodulehte, vaadanud tooteid, külastanud kampaanialehte ja palju muud! Seda saab kasutada iga äri puhul!

Õpi tegema paremaid otsuseid

Reklaamihaldur annab sulle palju detailset infot selle kohta, kuidas sinu loodud reklaamidel tegelikult läheb. Nii saad vajadusel korrektuure teha ning need reklaamid välja lülitada, mis olid juba eos ebaõnnestumisele määratud.

Ei pea alustama sadade eurodega

Õpid, kuidas Eesti suurimais meediakanalis ka 10 € eelarvega tuua silmnähtavaid tulemusi. Parim asi Facebooki reklaamide juures on see, et kui hakkad juba esimesi tulemusi nägema, saad reklaame lihtsalt juurde luua ning oma äri nende abil kiiresti kasvatada.

LIITU JA SAAD KOHESE JUURDEPÄÄSU

Soodushind 97€

Mõeldud kõikidele Facebookis reklaamijatele, kes tahavad paremaid tulemusi saavutada, kuid ei tunne end Ads Manageri kasutamisel kindlalt.