E-maili koolitus ettevõtjatele ja turundajatele

2. DETSEMBRIL 2020 VIIMANE KOOLITUS

PÄEVA
TUNDI
MIN
SEK

E-maili koolitus on mõeldud e-poodidele, väikeettevõtetele, teenusepakkujatele, ettevõtte juhtidele, turundajatele, blogijatele - kõikidele, kes soovivad e-maili abil paremaid tulemusi saavutada.

e-mail on jätkuvalt üks tõhusamaid viise äri kasvatamiseks

E-mail on jätkuvalt üks olulisemaid kanaleid, aga enamus Eesti ettevõtteid kas ei kasuta seda üldse või kasutavad seda valesti.

Meililist lihtsalt seisab ja kogub tolmu, kuigi see on peale kodulehe ainus kanal ja vara, mida ettevõte ise omab ja mille keskmine tasuvus on 40 eurot tagasi iga investeeritud 1 euro kohta (muudes kanalites peetakse heaks tulemuseks juba 3-5x tasuvust).

Iga ettevõte saab e-maili turundust oma äris kasutada, et:

 1. Saata täpselt sihitud ja personaalseid sõnumeid
 2. Kasvatada meililisti neist, kes esimesel kodulehe külastusel ei ole veel valmis tehingut tegema
 3. Konverteerida need liitujad järgmisteks klientideks
 4. Tugevdada suhteid olemasolevate klientidega
 5. Tõsta klientide lojaalsust, tutvustada teisi tooteid ja kutsuda uuesti ostma

Lisaks peaks koduleht koguma kontakti nende käest, kes täna ei olnud valmis ostma ja sealt muidu lahkuksid ning neile peaks järgnema automatiseeritud meilijada + regulaarne suhtlus, et võita nende usaldus ja teha nendest järgmised püsikliendid ning sinu brändi soovitajad.

 99% tarbijatest kasutab emaili iga päev

Tegelikult sajast külastajast on vaid 10 inimest valmis andma enda e-maili aadressi, et saada lisainfot sinu pakutava toote või teenuse kohta. Kui oskad seda teha hästi, võib see olla lausa 10-30% või rohkemgi veel. 

Täna tuleb 100 inimest sinu kodulehele, neist 1-2 jõuab kohe esimesel külastusel tehinguni ja ülejäänud 98-99 lahkuvad…

Ometi on ka need inimesed huvitatud sinu pakutavast.

IGA TURUNDAJA PEAKS TEADMA, ET IGA KLIENT KAS OSTAB KOHE VÕI HILJEM.

Umbes 85% inimestest ei osta kohe. Nad ostavad hiljem.

Pajud neist, kes “käe tõstsid,” sinu toote või teenuse vastu huvi üles näitasid, on valmis ostma järgmise 30-90 päeva jooksul.

See oleneb sellest, mida sa müüd. Kui see on tarbitav toode, mida ostetakse tihti, siis tuleb ka ostuotsus kiiremini… võib-olla juba esimese 7 kuni 30 päeva jooksul.

Kui tegemist on kallimapoolse teenuse või tootega, mida ostetakse harva või 1-2 korda elus, võtab tehinguni jõudmine ka kauem aega.

KAS SA TEED TÄNA MIDAGI, ET NENDE “KÄE TÕSTNUD” INIMESTE KÄEST MEILIAADRESS SAADA?

Kui ei, raiskad palju raha uute klientide leidmiseks, kellest vaid väike osa tehinguni jõuab. Nii lahkuvad iga päev sajad inimesed sinu kodulehelt ja tõenäoliselt ei jõua sinna enam ka mitte kunagi tagasi.

Tule e-maili koolitusele ja peatame selle lekke sinu äris ning teeme sulle asja selgeks lihtsate ja praktiliste näidete abil, mida saad oma äris kohe kasutama hakata.

TULEMUSED

Iga 1 € teenib meiliturunduses tagasi 40 €

NÄIDE

Kliendibaas lihtsalt istus Mailchimpis ja pärast 3 esimest kirja on tulemused siin:

Selle ettevõte lisamüük kasvab pärast meiliturunduse kasutusele võtmist ilma suurema pingutuseta 7500 – 15 000 euro võtta kuus. Ja seda ilma, et peaks maksma ühegi kliki või ostu eest.

E-maili turunduse koolituse tulemusel:

 • On sul palju uusi ideid, kuidas juba esimeste kirjadega koheseid tulemusi saavutada (nii B2C kui B2B äris)
 • Tead, kuidas kirjutada pealkirja, mida avatakse ja milline on hea e-maili ülesehitus
 • Saad teada, kui tihti peaksid kirju saatma ja kuidas seda teha nii, et iga kiri ei mõjuks reklaamina
 • Oskad e-mailis planeerida uue toote lanseerimist, kampaaniaid või eripakkumisi 
 • Saad lihtsad sammud ja tööriistad, mille abil kiiresti meililisti kasvatama hakata
 • Saad teadmised, mis on tööturul nõutud ja teenida rohkem raha
 • Oskad vältida vigu, mida enamus Eesti ettevõtteid e-maili turunduses teeb
MEIE KOOLITUSTEL ON OSALENUD

Koolitajad

Teet Torim ja Sven Nuum

Boost Yourselfi ja Nullist asutajad

Alustasime turundusega juba 10 aastat tagasi ning sellest viimased 5 aastat ehitanud enda äri (Boost Yourself ja Nullist). Näeme, kuidas meie kogemustest ja teadmistest on kasu ka teistele firmadele ning seepärast olemegi võtnud oma missiooniks jagada seda infot võimalikult paljude tublide Eesti ettevõtetega.

Enda kogemust oleme jaganud ka kohalikes arenduskeskustes, ettevõtluspäeval, Euroopa Innovatsiooni Akadeemias, Eesti E-kaubandusliidus ning Tallinna Tehnikaülikoolis.

Kuula podcasti

12 põhjust, miks iga ettevõte peaks kasutama e-maili turundust

Nullist podcasti saates räägime lähemalt, miks on meiliturundus iga ettevõtte jaoks oluline kanal. Eriti praegu, kus uute klientide leidmine on järjest raskem ja kallim.​

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Pole üldse vahet, mis äris või valdkonnas sa tegutsed, kas sinu veebilehelt saab osta või mitte. Koolitusel õpitut saad rakendada ükskõik millises äris või valdkonnas. Kaasa arvatud B2B ja teenuse müügi puhul.

E-maili koolitus on sulle suurepäraseks hüppelauaks, kui oled alles alustamas oma ettevõttega või sul pole veel e-maili listi, kellele kirjutada. Näitame sulle, kuidas sinu ideaalsetest klientidest juba enne turule tulemist listi kasvatama hakata ning kuidas saad publiku, kes sind teab ja usaldab ning ostab esimesena.

Ei, see ei ole Mailchimpi kasutamise koolitus. Me õpetame sulle kuidas meiliturundust äris kasutada.

Anname sulle parimad strateegiad, tööriistad ja teadmised, kuidas hakata kiiresti listi kasvatama, teadmise, miks meililist vajalik on ning sammud, kuidas see list klientideks konverteerida.

Lisaks saad teada, milline on eduka e-maili üles ehitamise valem ja kuidas kirjutada kirju, mis ei mõju mass-reklaamina. 

Ei ole. Sul on vaja ainult arvutit, internetti ja tahet õppida. Teeme sulle asja selgeks lihtsate ja praktiliste näidete abil, mida saad oma äris kohe kasutama hakta.

Teeme koolitusi nii virtuaalses kui reaalses klassiruumis ja mõlemal on omad suured tugevused. Virtuaalkoolitus toimub Zoomi vahendusel, see on ühine veebi-klassituba, kus oleme kõik koos, aga samas saad füüsiliselt olla täpselt seal, kus parasjagu oled – kodus, kontoris, reisil… Reaalne klassituba asub Tallinnas Park Inn by Radisson hotellis ja sealne koolitus pakub vahetut kontakti ning ühiseid pause. 

Mõlemad koolitused toimuvad reaalajas ja pideva ühise aruteluga – mõlemal juhul oled kogu aeg kaasatud ning info mida omandad, on 100% sama.

Valik on sinu – meile meeldivad mõlemad koolitusvormid!

Jah, oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partner ja koolitusel saab osaleda ja Tööta ja Õpi programmi raames.