fbpx
Sven Nuum

Sven Nuum

3 põhjust, et osaleda Nullist Facebooki ja Instagrami koolitusel

Teinekord võib olla päris keeruline registreerida ennast mõnele koolitusele, eriti kui see kestab terve tööpäeva, teises linnas (või linna otsas) ja üleüldse – äkki ei olegi seda koolitust tarvis.

Tegelikult on koolitus alati investeering, teeme otsustamise sinu jaoks lihtsamaks ja räägime kolmest väga heast põhjusest, miks osaleda näiteks meie Facebooki ja Instagrami koolitusel.

Kolm põhjust, et osaleda Nullist Facebooki ja Instagrami koolitusel:

  • Ma täiustan enda oskusi. Õpin lähenema sotsiaalmeediale strateegiliselt ja saan teada, kuidas täpselt ja targalt ehitada üles kogu sotsiaalmeediaturundus. Näiteks saan teada, milliseid avastamata võimalusi pakub Facebook Ads Manager
  • Õpin oma ala ekspertidelt. Boost Yourself’i edulugu on üles ehitatud sotsiaalmeediale, õigemini Facebookile ja Instagramile. Need mehed teavad sellest kõike ja oskavad vastata kõikvõimalikele küsimustele.
  • Hoian ennast kursis uute trendidega. Sotsiaalmeedias muutub kõik väga kiirelt, ka ühe aastaga võivad asjad kategooriliselt teise suuna võtta. Teet ja Sven hoiavad ennast kõigega kursis ja jagavad seda infot koolitusel.

Järgmisele koolitusele registreeri end siin

Nullist Facebooki ja Instagrami koolitus ei ole tavaline, kuiv teooriakoolitus sellest, et sotsiaalmeedia on tänapäeval oluline turunduskanal.

Koolitajad, Sven ja Teet, on ise igapäevaselt tegevad turundajad. Me räägime ainult sellest, mida ise läbi on teinud, tuginedes loomulikult teooriale. Meie testime, et sina ei peaks. Nii õpid teiste vigadest ja edulugudest, see annab suure konkurentsieelise.

Me räägime omast kogemusest, kuidas ainult kõigest kolme aastaga oleme Facebooki ja Instagrami abil üles ehitanud äri, kogukäibega üle 1 miljoni euro. Oleme koolitanud enam kui 1000 Eesti ettevõtet ja aitavad ka sinu ettevõttel turundusega edasi astuda väga suure sammu.

Nullist koolituse tagasiside

 

 

Koolitusel on võimalik kohtuda teiste digiturundajatega ja nendega kogemusi jagada. Grupitöödes saab tagasisidet just enda ettevõttele ja enda ideed kas eos unustada või hoopis edasi arendada. Need ideed tood kontorisse, oled targem, teravam ja motiveeritum!

Praktilised teadmised, mida saad kohe rakenda

Muidugi saad võimaluse rääkida üks-ühele Sveni ja Teeduga, kes mõtlevad hea meelega kaasa ja proovivad koos sinuga parima lahenduse leida. Saad personaalset tagasisidet enda ettevõttele!

See koolitus on eriline ka selle poolest, et sul on alati võimalus küsida, kui miski on segane või oled lihtsalt veidi hädas. Me aitame alati! See kehtib ka pärast koolitust – oleme sinu jaoks alati olemas.

Ja nüüd kõige olulisem osa: pärast koolitust saad teadmisi kohe praktikasse rakendada ja tõenäoliselt teenid koolituse tasu tagasi juba esimese 30 päevaga.

Tule koolitusele ja veendu ise!

Sven ja Teet

MEELDIS? JAGA EDASI

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Praktilised turunduskoolitused

ettevõtjatele ja turundajatele

Oleme ka Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

TUTVU KOOLITUSTEGA